Ekipe kluba
MLAĐI PIONIRI
PIONIRI
OKK Beograd
KADETI
OKK Beograd
JUNIORI
OKK Beograd
OMLADINCI
OKK Beograd
IGRAČI KLUBA
SKUPSTINA
UPRAVA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

OKK Beograd (pioniri)



Regionalna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK All Star 222201952934101844
2.KK Mladost 222193157581975641
3.KK Balkan221841442114130140
4.KK Ofi Basket221751461107638539
5.KK Flash 322121010991171-7234
6.KK Sava 222121011921195-334
7.KK Cerak 52291310521250-19831
8.KK Ras 82271511181359-24129
9.KK As Basket 2225179141495-58127
10.KK Probasket224189821351-36926
11.OKK Beograd 224188561380-52426
12.KK BB Basket (Mladenovac) 22231910141486-47225


1. kolo04.11.2017
54489KK Ofi Basket : KK All Star 49 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
54490KK Probasket : KK Balkan47 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
54491OKK Beograd : KK Cerak 563 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2017 Vreme: 12:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
54492KK Sava 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 265 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2017 Vreme: 10:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
54493KK Mladost 2 : KK Ras 897 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2017 Vreme: 13:50
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
54494KK Flash 3 : KK As Basket 262 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.11.2017 Vreme: 20:20
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)

2. kolo11.11.2017
54495KK Ofi Basket : KK Probasket80 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2017 Vreme: 21:00
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
54496KK Ras 8 : KK Flash 346 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2017 Vreme: 12:30
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)
54497KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Mladost 222 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2017 Vreme: 15:40
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
54498KK Cerak 5 : KK Sava 250 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2017 Vreme: 18:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
54499KK Balkan : OKK Beograd 85 : 13
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2017 Vreme: 14:15
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
54500KK All Star : KK As Basket 2123 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2017 Vreme: 12:20
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)

3. kolo18.11.2017
54501KK Probasket : KK All Star 21 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2017 Vreme: 10:15
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
54502OKK Beograd : KK Ofi Basket29 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2017 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
54503KK Sava 2 : KK Balkan41 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2017 Vreme: 10:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
54504KK Mladost 2 : KK Cerak 577 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2017 Vreme: 14:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
54505KK Flash 3 : KK BB Basket (Mladenovac) 255 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2017 Vreme: 18:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
54506KK As Basket 2 : KK Ras 859 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2017 Vreme: 13:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)

4. kolo25.11.2017
54507KK Ofi Basket : KK Sava 266 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2017 Vreme: 12:10
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
54508KK Probasket : OKK Beograd 64 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2017 Vreme: 11:30
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
54509KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK As Basket 277 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2017 Vreme: 17:30
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
54510KK Cerak 5 : KK Flash 333 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2017 Vreme: 14:10
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
54511KK Balkan : KK Mladost 257 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2017 Vreme: 14:00
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
54512KK All Star : KK Ras 883 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2017 Vreme: 12:20
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)

5. kolo02.12.2017
54513OKK Beograd : KK All Star 28 : 99
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2017 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
54514KK Sava 2 : KK Probasket63 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2017 Vreme: 10:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
54515KK Mladost 2 : KK Ofi Basket68 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2017 Vreme: 14:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
54516KK Flash 3 : KK Balkan45 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2017 Vreme: 16:50
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
54517KK As Basket 2 : KK Cerak 541 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2017 Vreme: 13:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
54518KK Ras 8 : KK BB Basket (Mladenovac) 250 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2017 Vreme: 12:30
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)

6. kolo09.12.2017
54519KK Ofi Basket : KK Flash 386 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
54520KK Probasket : KK Mladost 231 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2017 Vreme: 10:15
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
54521OKK Beograd : KK Sava 239 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2017 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
54522KK Cerak 5 : KK Ras 852 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2017 Vreme: 14:40
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
54523KK Balkan : KK As Basket 284 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2017 Vreme: 13:15
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
54524KK All Star : KK BB Basket (Mladenovac) 2112 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2017 Vreme: 12:30
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)

7. kolo16.12.2017
54525KK Sava 2 : KK All Star 56 : 99
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2017 Vreme: 10:45
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
54526KK Mladost 2 : OKK Beograd 83 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2017 Vreme: 16:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
54527KK Flash 3 : KK Probasket49 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2017 Vreme: 15:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
54528KK As Basket 2 : KK Ofi Basket25 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2017 Vreme: 11:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
54529KK Ras 8 : KK Balkan31 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2017 Vreme: 14:00
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)
54530KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Cerak 571 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2017 Vreme: 17:20
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)

8. kolo23.12.2017
54531KK Ofi Basket : KK Ras 882 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
54532KK Probasket : KK As Basket 276 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2017 Vreme: 10:15
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
54533OKK Beograd : KK Flash 330 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2017 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
54534KK Sava 2 : KK Mladost 238 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2017 Vreme: 09:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
54535KK Balkan : KK BB Basket (Mladenovac) 283 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2017 Vreme: 12:40
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
54536KK All Star : KK Cerak 5100 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2017 Vreme: 12:30
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)

9. kolo13.01.2018
54537KK Mladost 2 : KK All Star 51 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 16:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
54538KK Flash 3 : KK Sava 259 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
54539KK As Basket 2 : OKK Beograd 47 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
54540KK Ras 8 : KK Probasket50 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 12:20
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)
54541KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Ofi Basket48 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 14:10
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
54542KK Cerak 5 : KK Balkan45 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 15:50
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)

10. kolo20.01.2018
54543KK Ofi Basket : KK Cerak 570 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
54544KK Probasket : KK BB Basket (Mladenovac) 248 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 10:15
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
54545OKK Beograd : KK Ras 848 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2018 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
54546KK Sava 2 : KK As Basket 258 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 16:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
54547KK Mladost 2 : KK Flash 357 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.01.2018 Vreme: 21:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
54548KK All Star : KK Balkan77 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 13:00
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)

11. kolo27.01.2018
54549KK Flash 3 : KK All Star 43 : 110
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2018 Vreme: 15:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
54550KK As Basket 2 : KK Mladost 230 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2018 Vreme: 19:30
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
54551KK Ras 8 : KK Sava 254 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2018 Vreme: 12:20
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)
54552KK BB Basket (Mladenovac) 2 : OKK Beograd 78 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2018 Vreme: 15:45
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
54553KK Cerak 5 : KK Probasket49 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
54554KK Balkan : KK Ofi Basket56 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2018 Vreme: 14:35
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)

12. kolo10.02.2018
54555KK As Basket 2 : KK Flash 338 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2018 Vreme: 15:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
54556KK Ras 8 : KK Mladost 239 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.02.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)
54557KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Sava 244 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2018 Vreme: 15:30
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
54558KK Cerak 5 : OKK Beograd 47 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2018 Vreme: 13:00
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
54559KK Balkan : KK Probasket68 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2018 Vreme: 21:15
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
54560KK All Star : KK Ofi Basket87 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2018 Vreme: 12:50
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)

13. kolo17.02.2018
54561KK Probasket : KK Ofi Basket46 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.02.2018 Vreme: 20:15
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
54562OKK Beograd : KK Balkan27 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2018 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
54563KK Sava 2 : KK Cerak 544 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2018 Vreme: 13:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
54564KK Mladost 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 296 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2018 Vreme: 11:45
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
54565KK Flash 3 : KK Ras 862 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2018 Vreme: 13:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
54566KK As Basket 2 : KK All Star 35 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2018 Vreme: 11:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)

14. kolo24.02.2018
54567KK Ofi Basket : OKK Beograd 71 : 20
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2018 Vreme: 19:50
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
54568KK Ras 8 : KK As Basket 269 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2018 Vreme: 17:00
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)
54569KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Flash 337 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2018 Vreme: 17:20
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
54570KK Cerak 5 : KK Mladost 233 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2018 Vreme: 14:05
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
54571KK Balkan : KK Sava 267 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
54572KK All Star : KK Probasket81 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2018 Vreme: 12:00
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)

15. kolo03.03.2018
54573OKK Beograd : KK Probasket70 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
54574KK Sava 2 : KK Ofi Basket38 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 10:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
54575KK Mladost 2 : KK Balkan93 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 10:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
54576KK Flash 3 : KK Cerak 549 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
54577KK As Basket 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 255 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
54578KK Ras 8 : KK All Star 51 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2018 Vreme: 15:00
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)

16. kolo10.03.2018
54579KK Ofi Basket : KK Mladost 259 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2018 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
54580KK Probasket : KK Sava 248 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2018 Vreme: 11:30
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
54581KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Ras 877 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 16:00
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
54582KK Cerak 5 : KK As Basket 261 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
54583KK Balkan : KK Flash 375 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
54584KK All Star : OKK Beograd 108 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2018 Vreme: 12:45
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)

17. kolo17.03.2018
54585KK Sava 2 : OKK Beograd 62 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2018 Vreme: 10:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
54586KK Mladost 2 : KK Probasket82 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2018 Vreme: 13:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
54587KK Flash 3 : KK Ofi Basket29 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2018 Vreme: 13:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
54588KK As Basket 2 : KK Balkan44 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2018 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
54589KK Ras 8 : KK Cerak 557 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)
54590KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK All Star 32 : 93
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 17:30
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)

18. kolo24.03.2018
54591KK Ofi Basket : KK As Basket 271 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2018 Vreme: 12:10
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
54592KK Probasket : KK Flash 332 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2018 Vreme: 10:15
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
54593OKK Beograd : KK Mladost 226 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2018 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
54594KK Cerak 5 : KK BB Basket (Mladenovac) 244 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2018 Vreme: 13:05
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
54595KK Balkan : KK Ras 856 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
54596KK All Star : KK Sava 287 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2018 Vreme: 14:20
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)

19. kolo31.03.2018
54597KK Mladost 2 : KK Sava 258 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.04.2018 Vreme: 16:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
54598KK Flash 3 : OKK Beograd 67 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2018 Vreme: 13:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
54599KK As Basket 2 : KK Probasket49 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2018 Vreme: 18:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
54600KK Ras 8 : KK Ofi Basket49 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2018 Vreme: 16:30
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)
54601KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Balkan63 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2018 Vreme: 17:30
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
54602KK Cerak 5 : KK All Star 37 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.04.2018 Vreme: 20:50
Lokacija: Đorđe Krstić (Živka Nastića Babe 12)

20. kolo14.04.2018
54603KK Ofi Basket : KK BB Basket (Mladenovac) 279 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2018 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
54604KK Probasket : KK Ras 838 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2018 Vreme: 20:15
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
54605OKK Beograd : KK As Basket 253 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2018 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
54606KK Sava 2 : KK Flash 335 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2018 Vreme: 18:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
54607KK Balkan : KK Cerak 550 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
54608KK All Star : KK Mladost 268 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2018 Vreme: 14:20
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)

21. kolo21.04.2018
54609KK Flash 3 : KK Mladost 231 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2018 Vreme: 13:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
54610KK As Basket 2 : KK Sava 229 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2018 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
54611KK Ras 8 : OKK Beograd 67 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)
54612KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Probasket61 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2018 Vreme: 14:10
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
54613KK Cerak 5 : KK Ofi Basket40 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2018 Vreme: 13:05
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
54614KK Balkan : KK All Star 54 : 98
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.04.2018 Vreme: 21:15
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)

22. kolo28.04.2018
54615KK Ofi Basket : KK Balkan94 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.04.2018 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
54616KK Probasket : KK Cerak 551 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.04.2018 Vreme: 20:15
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
54617OKK Beograd : KK BB Basket (Mladenovac) 255 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.04.2018 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
54618KK Sava 2 : KK Ras 874 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.04.2018 Vreme: 11:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
54619KK Mladost 2 : KK As Basket 278 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.04.2018 Vreme: 11:45
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
54620KK All Star : KK Flash 383 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.04.2018 Vreme: 11:45
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)



1. stepen
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Sava3303621142486
2.KK Pobednik 011321191170215
3.KK Zvezdara M-Invest312179199-204
4.OKK Beograd 30356305-2493


1. kolo14.10.2017
51139KK Sava : OKK Beograd 142 : 6
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.10.2017 Vreme: 13:40
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
51140KK Pobednik 011 : KK Zvezdara M-Invest60 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.10.2017 Vreme: 20:00
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)

2. kolo15.10.2017
51141KK Sava : KK Pobednik 011108 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.10.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
51142OKK Beograd : KK Zvezdara M-Invest27 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.10.2017 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

3. kolo16.10.2017
51143KK Pobednik 011 : OKK Beograd 89 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.10.2017 Vreme: 20:00
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
51144KK Zvezdara M-Invest : KK Sava66 : 112
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.10.2017 Vreme: 15:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)


Prezentacije ostalih klubova



Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.