Ekipe kluba
MLAĐI PIONIRI
OKK Beograd
PIONIRI
OKK Beograd
OKK Beograd 2
KADETI
OKK Beograd
OKK Beograd 2
JUNIORI
OKK Beograd
OKK Beograd 2
OMLADINCI
OKK Beograd
IGRAČI KLUBA
SKUPSTINA
UPRAVA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

OKK Beograd (pioniri)



II Liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK All Star 14140115563751828
2.KK Koledž Beograd14113103180622525
3.OKK Beograd 1410498678320324
4.KK As Basket 1477840837321
5.KK Mladost Admiral 214410653941-28818
6.KK Radnički (Obrenovac)144107771019-24218
7.KK Vračarac14410723878-15518
8.KK Zvezda 214212623887-26416


1. kolo07.12.2013
32959KK As Basket : KK Zvezda 265 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2013 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
32960KK Vračarac : KK Mladost Admiral 239 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2013 Vreme: 16:00
Lokacija: Jovan Miodragović (Vojvode Dragomira 1)
32961KK Koledž Beograd : KK All Star 59 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2013 Vreme: 15:00
Lokacija: Basket Land (Lazarevački drum 14)
32962KK Radnički (Obrenovac) : OKK Beograd 52 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2013 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)

2. kolo14.12.2013
32963KK Zvezda 2 : OKK Beograd 37 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2013 Vreme: 10:15
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
32964KK All Star : KK Radnički (Obrenovac)93 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2013 Vreme: 14:00
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
32965KK Mladost Admiral 2 : KK Koledž Beograd28 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2013 Vreme: 12:15
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
32966KK As Basket : KK Vračarac66 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2013 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)

3. kolo21.12.2013
32967KK Vračarac : KK Zvezda 262 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2013 Vreme: 15:30
Lokacija: Jovan Miodragović (Vojvode Dragomira 1)
32968KK Koledž Beograd : KK As Basket 101 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2013 Vreme: 14:00
Lokacija: Basket Land (Lazarevački drum 14)
32969KK Radnički (Obrenovac) : KK Mladost Admiral 292 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2013 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
32970OKK Beograd : KK All Star 52 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2014 Vreme: 20:10
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)

4. kolo01.02.2014
32971KK Zvezda 2 : KK All Star 35 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.02.2014 Vreme: 15:35
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
32972KK Mladost Admiral 2 : OKK Beograd 31 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.02.2014 Vreme: 14:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
32973KK As Basket : KK Radnički (Obrenovac)75 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.02.2014 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
32974KK Vračarac : KK Koledž Beograd60 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.02.2014 Vreme: 16:00
Lokacija: Jovan Miodragović (Vojvode Dragomira 1)

5. kolo08.02.2014
32975KK Koledž Beograd : KK Zvezda 273 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.02.2014 Vreme: 10:00
Lokacija: Basket Land (Lazarevački drum 14)
32976KK Radnički (Obrenovac) : KK Vračarac66 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.02.2014 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
32977OKK Beograd : KK As Basket 51 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.02.2014 Vreme: 15:00
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
32978KK All Star : KK Mladost Admiral 294 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.02.2014 Vreme: 13:20
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)

6. kolo15.02.2014
32979KK Zvezda 2 : KK Mladost Admiral 263 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2014 Vreme: 13:15
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
32980KK As Basket : KK All Star 58 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2014 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
32981KK Vračarac : OKK Beograd 48 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.04.2014 Vreme: 21:15
Lokacija: Jovan Miodragović (Vojvode Dragomira 1)
32982KK Koledž Beograd : KK Radnički (Obrenovac)92 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2014 Vreme: 11:15
Lokacija: Basket Land (Lazarevački drum 14)

7. kolo22.02.2014
32983KK Radnički (Obrenovac) : KK Zvezda 255 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2014 Vreme: 13:15
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
32984OKK Beograd : KK Koledž Beograd89 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2014 Vreme: 15:10
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
32985KK All Star : KK Vračarac98 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2014 Vreme: 13:15
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
32986KK Mladost Admiral 2 : KK As Basket 47 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2014 Vreme: 13:45
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)

8. kolo01.03.2014
32987KK Zvezda 2 : KK As Basket 56 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2014 Vreme: 13:30
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
32988KK Mladost Admiral 2 : KK Vračarac62 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2014 Vreme: 16:45
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
32989KK All Star : KK Koledž Beograd92 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2014 Vreme: 20:10
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
32990OKK Beograd : KK Radnički (Obrenovac)61 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2014 Vreme: 15:10
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)

9. kolo08.03.2014
32991OKK Beograd : KK Zvezda 274 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2014 Vreme: 15:10
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
32992KK Radnički (Obrenovac) : KK All Star 41 : 105
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2014 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
32993KK Koledž Beograd : KK Mladost Admiral 288 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2014 Vreme: 17:00
Lokacija: Basket Land (Lazarevački drum 14)
32994KK Vračarac : KK As Basket 60 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2014 Vreme: 15:45
Lokacija: Jovan Miodragović (Vojvode Dragomira 1)

10. kolo15.03.2014
32995KK Zvezda 2 : KK Vračarac27 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2014 Vreme: 11:55
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
32996KK As Basket : KK Koledž Beograd36 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2014 Vreme: 18:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
32997KK Mladost Admiral 2 : KK Radnički (Obrenovac)75 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2014 Vreme: 12:15
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
32998KK All Star : OKK Beograd 84 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2014 Vreme: 13:20
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)

11. kolo22.03.2014
32999KK All Star : KK Zvezda 2103 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2014 Vreme: 12:20
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
33000OKK Beograd : KK Mladost Admiral 271 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.03.2014 Vreme: 16:00
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
33001KK Radnički (Obrenovac) : KK As Basket 65 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.03.2014 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
33002KK Koledž Beograd : KK Vračarac67 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2014 Vreme: 14:00
Lokacija: Basket Land (Lazarevački drum 14)

12. kolo29.03.2014
33003KK Zvezda 2 : KK Koledž Beograd47 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.03.2014 Vreme: 15:30
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
33004KK Vračarac : KK Radnički (Obrenovac)81 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2014 Vreme: 13:30
Lokacija: Jovan Miodragović (Vojvode Dragomira 1)
33005KK As Basket : OKK Beograd 58 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2014 Vreme: 18:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
33006KK Mladost Admiral 2 : KK All Star 50 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.03.2014 Vreme: 11:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)

13. kolo05.04.2014
33007KK Mladost Admiral 2 : KK Zvezda 244 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.04.2014 Vreme: 14:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
33008KK All Star : KK As Basket 73 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2014 Vreme: 13:00
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
33009OKK Beograd : KK Vračarac109 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.04.2014 Vreme: 15:10
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
33010KK Radnički (Obrenovac) : KK Koledž Beograd51 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.04.2014 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)

14. kolo12.04.2014
33011KK Zvezda 2 : KK Radnički (Obrenovac)55 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.04.2014 Vreme: 15:35
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
33012KK Koledž Beograd : OKK Beograd 99 : 96
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2014 Vreme: 20:15
Lokacija: Basket City (Lazarevački drum 6)
33013KK Vračarac : KK All Star 38 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2014 Vreme: 14:20
Lokacija: Jovan Miodragović (Vojvode Dragomira 1)
33014KK As Basket : KK Mladost Admiral 284 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2014 Vreme: 18:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)



I stepen
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Div Basket 65139228011211
2.OKK Beograd 65137025012011
3.KK Radnički Junior615273351-787
4.BKK Radnički615253407-1547


1. kolo12.10.2013
31637OKK Beograd : BKK Radnički77 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.10.2013 Vreme: 20:10
Lokacija: Geodetska škola (Milana Rakića 42)
31638KK Div Basket : KK Radnički Junior68 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.10.2013 Vreme: 18:50
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)

2. kolo19.10.2013
31639OKK Beograd : KK Div Basket 57 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.10.2013 Vreme: 20:10
Lokacija: Geodetska škola (Milana Rakića 42)
31640BKK Radnički : KK Radnički Junior43 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2013 Vreme: 13:40
Lokacija: Sveti Sava (Avalska 8)

3. kolo26.10.2013
31641KK Div Basket : BKK Radnički86 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2013 Vreme: 20:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
31642KK Radnički Junior : OKK Beograd 33 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2013 Vreme: 11:40
Lokacija: Sveti Sava (Avalska 8)

4. kolo02.11.2013
31643BKK Radnički : OKK Beograd 34 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2013 Vreme: 13:40
Lokacija: Sveti Sava (Avalska 8)
31644KK Radnički Junior : KK Div Basket 48 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2013 Vreme: 15:10
Lokacija: Sveti Sava (Avalska 8)

5. kolo09.11.2013
31645KK Div Basket : OKK Beograd 44 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2013 Vreme: 20:45
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
31646KK Radnički Junior : BKK Radnički51 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2013 Vreme: 13:40
Lokacija: Sveti Sava (Avalska 8)

6. kolo16.11.2013
31647BKK Radnički : KK Div Basket 52 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2013 Vreme: 13:40
Lokacija: Sveti Sava (Avalska 8)
31648OKK Beograd : KK Radnički Junior76 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2013 Vreme: 11:30
Lokacija: Geodetska škola (Milana Rakića 42)


Prezentacije ostalih klubova



Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.