|
|
|
OKK Beograd 5 (kadeti)
Beogradska liga
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Dynamic Vip Pay 3 | | 18 | | 17 | | 1 | | 1582 | | 982 | | 600 | | 35 | | | | 2. | | | KK Vizura 3 | | 18 | | 17 | | 1 | | 1335 | | 980 | | 355 | | 35 | | | | 3. | | | KK Rivers BM | | 18 | | 13 | | 5 | | 1354 | | 1141 | | 213 | | 31 | | | | 4. | | | KK Ras 2 | | 18 | | 12 | | 6 | | 1188 | | 1112 | | 76 | | 30 | | | | 5. | | | KK Surčin Dobanovci | | 18 | | 10 | | 8 | | 1060 | | 924 | | 136 | | 28 | | | | 6. | | | KK Vuk | | 18 | | 9 | | 9 | | 1180 | | 1118 | | 62 | | 27 | | | | 7. | | | KK Mladenovac | | 18 | | 5 | | 13 | | 961 | | 1105 | | -144 | | 23 | | | | 8. | | | KK Cerak 4 | | 18 | | 4 | | 14 | | 778 | | 1180 | | -402 | | 22 | | | | 9. | | | KK Div Basket 2 (-1) | | 18 | | 2 | | 16 | | 883 | | 1264 | | -381 | | 19 | | | | 10. | | | OKK Beograd 5 | | 18 | | 1 | | 17 | | 862 | | 1377 | | -515 | | 19 | | |
| | 88397 | KK Rivers BM : KK Ras 2 | 66 : 52 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: NBGD Hall (Savski nasip 7) |
| | | | |
| | 88398 | KK Div Basket 2 : KK Vuk | 41 : 66 |
| | | | | | Datum: 23.11.2023 Vreme: 21:15 | Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d) |
| | | | |
| | 88399 | KK Vizura 3 : KK Mladenovac | 81 : 57 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 20:50 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | 88400 | KK Surčin Dobanovci : OKK Beograd 5 | 97 : 29 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 12:20 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 88401 | KK Dynamic Vip Pay 3 : KK Cerak 4 | 121 : 26 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 15:15 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 88402 | KK Rivers BM : KK Div Basket 2 | 71 : 40 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 20:20 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 88403 | OKK Beograd 5 : KK Dynamic Vip Pay 3 | 47 : 99 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88404 | KK Mladenovac : KK Surčin Dobanovci | 43 : 49 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 20:30 | Lokacija: Sportski centar Mi i Mi (Mladenovac) (Nikole Tesle 34) |
| | | | |
| | 88405 | KK Vuk : KK Vizura 3 | 66 : 74 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 18:00 | Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d) |
| | | | |
| | 88406 | KK Ras 2 : KK Cerak 4 | 101 : 47 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 20:50 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) |
| | | | |
| | 88407 | KK Div Basket 2 : KK Ras 2 | 49 : 82 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 14:15 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 88408 | KK Vizura 3 : KK Rivers BM | 76 : 60 |
| | | | | | Datum: 06.12.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | 88409 | KK Surčin Dobanovci : KK Vuk | 63 : 56 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 11:45 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 88410 | KK Dynamic Vip Pay 3 : KK Mladenovac | 89 : 47 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 20:15 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 88411 | KK Cerak 4 : OKK Beograd 5 | 53 : 51 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 10:45 | Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246) |
| | | | |
| | 88412 | KK Rivers BM : KK Surčin Dobanovci | 78 : 67 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: NBGD Hall (Savski nasip 7) |
| | | | |
| | 88413 | KK Div Basket 2 : KK Vizura 3 | 52 : 93 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 19:30 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 88414 | KK Mladenovac : KK Cerak 4 | 52 : 19 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 21:00 | Lokacija: Sportski centar Mi i Mi (Mladenovac) (Nikole Tesle 34) |
| | | | |
| | 88415 | KK Vuk : KK Dynamic Vip Pay 3 | 60 : 86 |
| | | | | | Datum: 15.12.2023 Vreme: 21:15 | Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d) |
| | | | |
| | 88416 | KK Ras 2 : OKK Beograd 5 | 80 : 66 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 13:20 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) |
| | | | |
| | 88417 | KK Vizura 3 : KK Ras 2 | 76 : 60 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 16:20 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | 88418 | KK Surčin Dobanovci : KK Div Basket 2 | 53 : 36 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 11:45 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 88419 | KK Dynamic Vip Pay 3 : KK Rivers BM | 93 : 74 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 14:30 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 88420 | KK Cerak 4 : KK Vuk | 30 : 60 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 10:45 | Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246) |
| | | | |
| | 88421 | OKK Beograd 5 : KK Mladenovac | 49 : 62 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 17:20 | Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14) |
| | | | |
| | 88422 | KK Rivers BM : KK Cerak 4 | 64 : 45 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 15:00 | Lokacija: NBGD Hall (Savski nasip 7) |
| | | | |
| | 88423 | KK Div Basket 2 : KK Dynamic Vip Pay 3 | 68 : 114 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 20:20 | Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62) |
| | | | |
| | 88424 | KK Vizura 3 : KK Surčin Dobanovci | 56 : 46 |
| | | | | | Datum: 25.01.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 88425 | KK Vuk : OKK Beograd 5 | 77 : 49 |
| | | | | | Datum: 28.12.2023 Vreme: 21:10 | Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d) |
| | | | |
| | 88426 | KK Ras 2 : KK Mladenovac | 72 : 59 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 14:30 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) |
| | | | |
| | 88427 | KK Surčin Dobanovci : KK Ras 2 | 70 : 38 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 16:30 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) |
| | | | |
| | 88428 | KK Dynamic Vip Pay 3 : KK Vizura 3 | 86 : 67 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 88429 | KK Cerak 4 : KK Div Basket 2 | 49 : 29 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 10:45 | Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246) |
| | | | |
| | 88430 | OKK Beograd 5 : KK Rivers BM | 44 : 79 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88431 | KK Mladenovac : KK Vuk | 47 : 57 |
| | | | | | Datum: 29.01.2024 Vreme: 21:00 | Lokacija: Sportski centar Mi i Mi (Mladenovac) (Nikole Tesle 34) |
| | | | |
| | 88432 | KK Rivers BM : KK Mladenovac | 101 : 66 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: NBGD Hall (Savski nasip 7) |
| | | | |
| | 88433 | KK Div Basket 2 : OKK Beograd 5 | 51 : 63 |
| | | | | | Datum: 05.02.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14) |
| | | | |
| | 88434 | KK Vizura 3 : KK Cerak 4 | 53 : 30 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | 88435 | KK Surčin Dobanovci : KK Dynamic Vip Pay 3 | 49 : 74 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 14:30 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 88436 | KK Ras 2 : KK Vuk | 71 : 56 |
| | | | | | Datum: 07.04.2024 Vreme: 19:00 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) |
| | | | |
| | 88437 | KK Dynamic Vip Pay 3 : KK Ras 2 | 77 : 52 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 15:30 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 88438 | KK Cerak 4 : KK Surčin Dobanovci | 42 : 63 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 10:45 | Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246) |
| | | | |
| | 88439 | OKK Beograd 5 : KK Vizura 3 | 29 : 84 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88440 | KK Mladenovac : KK Div Basket 2 | SR 20 : 0 |
| | | | | | službeni rezultat | Datum: 12.02.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Sportski centar Mi i Mi (Mladenovac) (Nikole Tesle 34) |
| | | | |
| | 88441 | KK Vuk : KK Rivers BM | 72 : 82 |
| | | | | | Datum: 15.02.2024 Vreme: 17:00 | Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d) |
| | | | |
| | 88442 | KK Cerak 4 : KK Dynamic Vip Pay 3 | 50 : 86 |
| | | | | | Datum: 18.02.2024 Vreme: 10:45 | Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246) |
| | | | |
| | 88443 | OKK Beograd 5 : KK Surčin Dobanovci | 38 : 65 |
| | | | | | Datum: 16.02.2024 Vreme: 14:20 | Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14) |
| | | | |
| | 88444 | KK Mladenovac : KK Vizura 3 | 39 : 71 |
| | | | | | Datum: 16.02.2024 Vreme: 15:30 | Lokacija: Sportski centar Mi i Mi (Mladenovac) (Nikole Tesle 34) |
| | | | |
| | 88445 | KK Vuk : KK Div Basket 2 | 103 : 79 |
| | | | | | Datum: 18.02.2024 Vreme: 20:00 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 88446 | KK Ras 2 : KK Rivers BM | 86 : 70 |
| | | | | | Datum: 16.02.2024 Vreme: 15:20 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) |
| | | | |
| | 88447 | KK Div Basket 2 : KK Rivers BM | 54 : 71 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: NBGD Hall (Savski nasip 7) |
| | | | |
| | 88448 | KK Vizura 3 : KK Vuk | 84 : 78 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 20:50 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | 88449 | KK Surčin Dobanovci : KK Mladenovac | 56 : 29 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 14:15 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 88450 | KK Dynamic Vip Pay 3 : OKK Beograd 5 | 103 : 51 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 20:30 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 88451 | KK Cerak 4 : KK Ras 2 | 44 : 47 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 10:45 | Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246) |
| | | | |
| | 88452 | KK Rivers BM : KK Vizura 3 | 67 : 75 |
| | | | | | Datum: 10.04.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: NBGD Hall (Savski nasip 7) |
| | | | |
| | 88453 | OKK Beograd 5 : KK Cerak 4 | 46 : 56 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 21:00 | Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14) |
| | | | |
| | 88454 | KK Mladenovac : KK Dynamic Vip Pay 3 | 53 : 74 |
| | | | | | Datum: 01.03.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Sportski centar Mi i Mi (Mladenovac) (Nikole Tesle 34) |
| | | | |
| | 88455 | KK Vuk : KK Surčin Dobanovci | 47 : 37 |
| | | | | | Datum: 05.03.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d) |
| | | | |
| | 88456 | KK Ras 2 : KK Div Basket 2 | 60 : 29 |
| | | | | | Datum: 04.03.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: France Prešern (Stanka Paunovića Veljka 45) |
| | | | |
| | 88457 | KK Vizura 3 : KK Div Basket 2 | 63 : 48 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | 88458 | KK Surčin Dobanovci : KK Rivers BM | 56 : 71 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 12:10 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 88459 | KK Dynamic Vip Pay 3 : KK Vuk | 65 : 49 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 19:00 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 88460 | KK Cerak 4 : KK Mladenovac | 71 : 68 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 10:45 | Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246) |
| | | | |
| | 88461 | OKK Beograd 5 : KK Ras 2 | 50 : 84 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88462 | KK Rivers BM : KK Dynamic Vip Pay 3 | 84 : 92 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: NBGD Hall (Savski nasip 7) |
| | | | |
| | 88463 | KK Div Basket 2 : KK Surčin Dobanovci | 56 : 71 |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 15:45 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 88464 | KK Mladenovac : OKK Beograd 5 | 76 : 60 |
| | | | | | Datum: 18.03.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Sportski centar Mi i Mi (Mladenovac) (Nikole Tesle 34) |
| | | | |
| | 88465 | KK Vuk : KK Cerak 4 | 67 : 53 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 17:00 | Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d) |
| | | | |
| | 88466 | KK Ras 2 : KK Vizura 3 | 63 : 77 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 20:45 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) |
| | | | |
| | 88467 | KK Surčin Dobanovci : KK Vizura 3 | 64 : 85 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 13:20 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | 88468 | KK Dynamic Vip Pay 3 : KK Div Basket 2 | 100 : 37 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 15:00 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 88469 | KK Cerak 4 : KK Rivers BM | 52 : 69 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 10:45 | Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246) |
| | | | |
| | 88470 | OKK Beograd 5 : KK Vuk | 52 : 71 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88471 | KK Mladenovac : KK Ras 2 | 50 : 56 |
| | | | | | Datum: 25.03.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Sportski centar Mi i Mi (Mladenovac) (Nikole Tesle 34) |
| | | | |
| | 88472 | KK Rivers BM : OKK Beograd 5 | 87 : 43 |
| | | | | | Datum: 30.03.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: NBGD Hall (Savski nasip 7) |
| | | | |
| | 88473 | KK Div Basket 2 : KK Cerak 4 | 62 : 40 |
| | | | | | Datum: 30.03.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62) |
| | | | |
| | 88474 | KK Vizura 3 : KK Dynamic Vip Pay 3 | 75 : 61 |
| | | | | | Datum: 01.04.2024 Vreme: 21:50 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | 88475 | KK Vuk : KK Mladenovac | 52 : 38 |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 20:40 | Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d) |
| | | | |
| | 88476 | KK Ras 2 : KK Surčin Dobanovci | 50 : 43 |
| | | | | | Datum: 15.04.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 88477 | KK Dynamic Vip Pay 3 : KK Surčin Dobanovci | 66 : 47 |
| | | | | | Datum: 06.04.2024 Vreme: 20:30 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 88478 | KK Cerak 4 : KK Vizura 3 | 41 : 77 |
| | | | | | Datum: 07.04.2024 Vreme: 11:20 | Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246) |
| | | | |
| | 88479 | OKK Beograd 5 : KK Div Basket 2 | 62 : 85 |
| | | | | | Datum: 07.04.2024 Vreme: 18:00 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 88480 | KK Mladenovac : KK Rivers BM | 72 : 81 |
| | | | | | Datum: 08.04.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Sportski centar Mi i Mi (Mladenovac) (Nikole Tesle 34) |
| | | | |
| | 88481 | KK Vuk : KK Ras 2 | 87 : 88 |
| | | | | | Datum: 12.04.2024 Vreme: 21:10 | Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d) |
| | | | |
| | 88482 | KK Rivers BM : KK Vuk | 79 : 56 |
| | | | | | Datum: 13.04.2024 Vreme: 20:15 | Lokacija: NBGD Hall (Savski nasip 7) |
| | | | |
| | 88483 | KK Div Basket 2 : KK Mladenovac | 67 : 83 |
| | | | | | Datum: 13.04.2024 Vreme: 18:30 | Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62) |
| | | | |
| | 88484 | KK Vizura 3 : OKK Beograd 5 | 68 : 33 |
| | | | | | Datum: 13.04.2024 Vreme: 20:50 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | 88485 | KK Surčin Dobanovci : KK Cerak 4 | 64 : 30 |
| | | | | | Datum: 13.04.2024 Vreme: 11:15 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 88486 | KK Ras 2 : KK Dynamic Vip Pay 3 | 46 : 96 |
| | | | | | Datum: 13.04.2024 Vreme: 14:45 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) |
| | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|